Shevimpex

Your reliable supplier of screen printing inks, chemistry, transfer media, machines and equipments, also DTF materials and equipments.

Farby

  Reklamné predmety

  Reklamné predmety sú významným a podstatným prvkom pri tvorení imidžu a firemnej identity na trhu.

  Hľadáte vhodný a zaujímavý darček, ktorým oslovíte a potešíte svojich obchodných partnerov alebo zákazníkov? Tu nájdete ponuku reklamných predmetov, darčekov, kalendárov a diárov. Kliknutím na jednotlivé ikony sa vám zobrazí ponuka našich aktuálnych katalógov darčekových a reklamných predmetov. Samozrejme všetky reklamné predmety vieme potlačiť alebo brandovať. Ponúkame široké spektrum úpravy od potlače (sieťotlač, tampoprint, sieťotlačové transfery), výšivky až po gravírovanie laserom. Vaše darčekové predmety vyrobíme presne na mieru pre vás a presne podľa vašich požiadaviek.

  V našej rozsiahlej ponuke nájdete perá a kancelárske potreby, usb kľúče, kľúčenky, vybavenie kancelárie, reklamné kalendáre, reklamné diáre, osobné a cestovné potreby, potreby do domácnosti, náradie a baterky, potreby na voľný čas a šport, darčekové predmety, zapaľovače, hrnčeky a termohrnčeky, cestovné tašky, tašky a peňaženky, vianočné darčeky, dáždniky a iné reklamné predmety môžete nájsť na našich stránkach v neuveriteľných cenách.

  Pri jednotlivých položkách nájdete presný popis výrobku a cenu. V prípade záujmu nám zašlite dopyt na vybrané reklamné predmety a kalendáre prostredníctvom kontaktného formulára TU alebo na e-mail shevimpex@shevimpex.sk. Pri väčších odberných množstvách poskytujeme zákazníkom zaujímavé zľavy. 

  Aká bude cena dekorovania alebo potlače a reklamných predmetov?    

  Cenu za potlač, výšivku alebo gravírovanie laserom  vám naceníme do 48 hodín. Ku korektnej kalkulácii potrebujeme nasledovné informácie:

  1. Uveďte prosím z akého katalógu ste si reklamný predmet, kalendár alebo diár vybrali, kód a názov výrobku
  2. Počet kusov
  3. Podrobnosti tlače:
  • grafický motív, ktorý sa bude potláčať je potrebné zaslať v jednom z formátov a to: CDR, Ai, EPS alebo PDF alebo uviesť počet farieb
  • technológia potlače alebo iný spôsob brandovania (poradíme vám najoptimálnejšie riešenie)
  • veľkosť grafického motívu v cm