O nás

SHEVIMPEX - Váš spoľahlivý reklamný partner

Firma SHEVIMPEX, s.r.o.  pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993 ako výrobná spoločnosť, ktorá sa časom transformovala na výrobnú reklamnú a obchodnú spoločnosť. 

Počas svojej pôsobnosti si firma získala širokú klientelu a dobré meno nielen na území Slovenska, ale aj v okolitých  európskych krajinách.

Technologické vybavenie firmy:

plastová výroba, laserové gravírovanie a rezanie, CNC fréza na rezanie a gravírovanie, dosková sieťotlač, rezanie plastov, sekanie plastov a ohýbanie plastov.

Tlačiarenské  a iné služby : 

Plošná tlač - na kvalitnom sieťotlačovom stroji nemeckej značky THIEME 

Rezanie a gravírovanie laserom - rezanie a gravírovanie do formátu 900 x1200 mm, gravírovanie reklamných predmetov

Rezanie kovov Fiber laserom do  hrúbky  3 mm

Rezanie a gravírovanie CNC frézou -  rezanie plastov CNC frézou do formátu 2580 x 1350 mm 

Okrem reklamných produktov ponúkame aj komplexný sieťotlačový servis - predaj sieťotlačových strojov, napínanie sieťotlačových sít, predaj stierkových gúm pre sieťotlač,  predaj sieťotlačových UV lakov, kvalitného transférového papiera, transférové filmy a fólie,  predaj sieťotlačových farieb a sieťotlačovej chémie. Sme predajcom sieťotlačových farieb firmy LANCERGROUP International s distribučným a logistickým skladom  a  exluzivitou predaja  pre celú Európu.

Kvalitné výrobky a spokojnosť zákazníka sú hlavným cieľom našej spoločnosti.   Veríme, že aj my,  ponukou svojich výrobkov,  ich kvalitou, cenou  a rýchlym servisom  budeme môcť prispieť k Vašej spokojnosti. 

Tešíme sa na stretnutie s Vami.