O nás

SHEVIMPEX - Váš spoľahlivý reklamný partner

Firma SHEVIMPEX, s.r.o.  pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993 ako výrobná spoločnosť, ktorá sa časom transformovala na výrobnú reklamnú a obchodnú spoločnosť. 

Počas svojej pôsobnosti si firma získala širokú klientelu a dobré meno nielen na území Slovenska, ale aj v okolitých  európskych krajinách.

Vám, našim zákazníkom chceme prostredníctvom nášho e-shopu umožniť ľahké a pohodlné nakupovanie našich štandardných výrobkov z vlastnej plastovej, textilnej a drevenej produkcie.   Svoj sortiment sa snažíme neustále rozširovať, aby si každý  našiel práve to , čo potrebuje. Vďaka tomu, že tovar máme vyrobený skladom je pripravený k okamžitému odberu. Na webovej stránke e-shopu sa dokáže ľahko zorientovať aj menej skúsený užívateľ a tovar si môže objednať jednoducho bez akýchkoľvek problémov.

V prípade,  ak by ste v ponuke našich  výrobkov  nenašli to,  čo hľadáte , neváhajte nás kontaktovať , pripravíme Vám cenovú ponuku podľa vami zadaných požiadaviek.

Technologické vybavenie firmy:

textilná výroba, plastová výroba, vyšívanie, laserové gravírovanie a rezanie, CNC fréza na rezanie a gravírovanie, dosková sieťotlač, textilná sieťotlač, transférové lisy, digitálna tlač, sublimačná tlač, rezanie plastov, sekanie plastov a ohýbanie plastov.

Tlačiarenské služby:

Textilná sieťotlač - priama tlač, transférová tlač, flex tlač, flock tlač
Plošná tlač - na kvalitnom sieťotlačovom stroji nemeckej značky THIEME 
Digitálna tlač - možnosť tlače na média do šírky 160 cm
Sublimačná tlač - možnosť tlače do šírky transférového papiera 160 cm, transférová tlač na textil  je max. 35 x 45 cm, možnosť transférovej tlače na  šiltovky a klobúky
Tampoprint - možnosť potlače štyrmi farbami
Vyšívanie - výroba výšiviek a vyšívanie na dvoch vyšívacích strojoch od renomovaného  japonského výrobcu TAJIMA
Rezanie a gravírovanie laserom - rezanie a gravírovanie do formátu 900 x1200 mm, gravírovanie reklamných predmetov

Rezanie kovov Fiber laserom do  hrúbky  3 mm
Rezanie a gravírovanie CNC frézou -  rezanie plastov CNC frézou do formátu 2580 x 1350 mm 

Okrem reklamných produktov ponúkame aj komplexný sieťotlačový servis - predaj sieťotlačových strojov, napínanie sieťotlačových sít, predaj stierkových gúm pre sieťotlač, brúsenie stierok, predaj sieťotlačových UV lakov, kvalitného transférového papiera, transférové filmy a fólie,  predaj sieťotlačových farieb a sieťotlačovej chémie. Sme predajcom sieťotlačových farieb firmy LANCERGROUP International s distribučným a logistickým skladom  a  exluzivitou predaja  pre celú Európu.

Kvalitné výrobky a spokojnosť zákazníka sú hlavným cieľom našej spoločnosti.   Veríme, že aj my,  ponukou svojich výrobkov,  ich kvalitou, cenou  a rýchlym servisom  budeme môcť prispieť k Vašej spokojnosti. 

Tešíme sa na stretnutie s Vami.